Ansatte i Finans Norge

Liste over våre ansatte
Navn Enhet E-post Mobil Telefon
Andersen, Flemming Administrasjon og HR Flemming.Andersen@fno.no 911 05 845 23 28 42 80
Arvesen, Marielle Administrasjon og HR Marielle.Arvesen@fno.no 23 28 42 87
Asker, Line Samfunnsøkonomi og kapitalmarked Line.Asker@fno.no 930 25 332 23 28 43 42
Asker, Jan Sverre Prosessområde arbeidsgiver JanSverre.Asker@fno.no 906 95 938 23 28 43 01
Aursand, Svein Kommunikasjon og samfunn Svein.Aursand@fno.no 930 04 650 23 28 43 25
Bakken, Liv Tove Finansjuridisk liv.tove.bakken@fno.no 418 53 836 23 28 43 55
Bendiksen, Leon Statistikk og analyse Leon.Bendiksen@fno.no 905 19 326 23 28 42 89
Berntsen, Hanne Myndighetskontakt og næringspolitikk hanne.berntsen@fno.no 908 93 386 23 28 42 17
Bjeglerud, Frode Økonomisk kriminalitet Frode.Bjeglerud@fno.no 415 35 824 23 28 44 24
Bjerke, Hildegunn Skadeteknisk Hildegunn.Bjerke@fno.no 951 31 418 23 28 43 92
Bjerke, Harald Økonomisk kriminalitet Harald.Bjerke@fno.no 415 31 611 23 28 43 51
Bjerkedal, Tor Johan Betalingsformidling tor.bjerkedal@fno.no 924 38 756 23 28 43 52
Bjørnsgard, Stig Roar Administrasjon og HR Stig.Roar.Bjornsgard@fno.no 23 28 43 21
Blaasaas, Karl Gerhard Prosessområde livsforsikring og pensjon karl.gerhard.blaasaas@fno.no 23 28 43 61
Borgen, Cathrine Novsett Finansjuridisk cathrine.novsett.borgen@fno.no 23 28 43 59
Brahde, Nils Peter Prosessområde arbeidsgiver NilsPeter.Brahde@fno.no 957 29 559 23 28 43 04
Bramness Arvidsson, Ellen Internasjonal koordinering Ellen.Bramness.Arvidsson@fno.no 913 75 481 23 28 42 43
Brandt, Ove FNO Skadedrift Ove.Brandt@fno.no 959 22 115 23 28 44 27
Broch, Elisabeth TFF/YFF Elisabeth.Broch@fno.no 455 15 665 22 04 86 02
Brodschöll, Anja M. Prosessområde arbeidsgiver AnjaM.Brodscholl@fno.no 477 51 471 23 28 43 05
Brænna, Hilde Administrasjon og HR Hilde.Braenna@fno.no 957 91 064 23 28 42 78
Carlén, Martin Samfunnsøkonomi og kapitalmarked Martin.Carlen@fno.no 458 85 737 23 28 43 86
Cook, Michael Hurum Samfunnsøkonomi og kapitalmarked michael.hurum.cook@fno.no 976 73 898 23 28 42 46
Delp, Espen Administrasjon og HR Espen.Delp@fno.no 988 24 636 23 28 42 86
Detlie, Berit Administrasjon og HR Berit.Detlie@fno.no 23 28 43 23
Digranes, Jan Prosessområde bank jan.digranes@fno.no 909 67 654 23 28 43 30
Dyrhaug, Sverre Styresekretariat Sverre.Dyrhaug@fno.no 924 47 015 23 28 43 50
Ebeltoft, Mia Prosessområde skadeforsikring Mia.Ebeltoft@fno.no 970 13 039 23 28 43 63
Esbensen, Rolf Erik Administrasjon og HR rolf.esbensen@fno.no 23 28 42 81
Falck, Ragnar Kommunikasjon og samfunn ragnar.falck@fno.no 957 71 227 23 28 42 16
Flatner, Øyvind Prosessområde skadeforsikring Oyvind.Flatner@fno.no 907 96 011 23 28 43 62
Flock, Carl Finansjuridisk Carl.Flock@fno.no 934 53 357 23 28 43 87
Folkvord, Synnøve Bjerved Poolkontoret Synnove.Folkvord@fno.no 936 99 526 23 28 43 95
Fåne, Jan Erik Kommunikasjon og samfunn jan.erik.fane@fno.no 922 13 640 23 28 42 29
Geving, Ole Morten Myndighetskontakt og næringspolitikk ole.morten.geving@fno.no 958 46 006 23 28 42 68
Glenne, Truls FNO Skadedrift Truls.Glenne@fno.no 902 04 846 23 28 44 35
Grønstad, Håvard Skadeteknisk Havard.Gronstad@fno.no 414 29 070 23 28 44 21
Guldbrandsen, Helene Tørvold Finansjuridisk helene.guldbrandsen@fno.no 913 46 226 23 28 43 59
Gulsvik, Kristoffer TFF/YFF Kristoffer.Gulsvik@fno.no 918 60 563 23 28 44 48
Haakonsen, Stein Prosessområde skadeforsikring Stein.Haakonsen@fno.no 952 41 670 23 28 43 26
Hagen, Evy Ann Finansjuridisk evy.ann.hagen@fno.no 906 74 709 23 28 43 85
Hammer, Turid Prosessområde livsforsikring og pensjon Turid.Hammer@fno.no 918 53 443 23 28 42 30
Harstad, Gunnar Betalingsformidling gunnar.harstad@fno.no 414 19 449 23 28 43 35
Haug, Arve Skadeteknisk Arve.Haug@fno.no 901 60 046 23 28 44 14
Haug, Terje Poolkontoret Terje.Haug@fno.no 920 52 202 23 28 44 32
Henningsen, Morten Prosessområde arbeidsgiver Morten.Henningsen@fno.no 478 67 735 23 28 43 07
Hoff, Andre Betalingsformidling Andre.Hoff@fno.no 901 35 030 23 28 45 20
Horvei, Herborg Samfunnsøkonomi og kapitalmarked Herborg.Horvei@fno.no 23 28 43 83
Hovland, Arne Johan Prosessområde bank ArneJohan.Hovland@fno.no 990 40 199 23 28 43 56
Håkonsen, Ann Kommunikasjon og samfunn Ann.Hakonsen@fno.no 950 64 149 23 28 43 27
Jacobsen, Dag Henning Samfunnsøkonomi og kapitalmarked Dag.Henning.Jacobsen@fno.no 412 33 468 23 28 43 70
Johannesen, Arild FNO Skadedrift Arild.Johannesen@fno.no 915 97 454 23 28 44 36
Johansen, Erik Samfunnsøkonomi og kapitalmarked erik.johansen@fno.no 922 82 616 23 28 43 38
Johansen, Hilde E. Kommunikasjon og samfunn hilde.e.johansen@fno.no 996 97 167 23 28 43 14
Juniszewski, Jan Daniel Økonomisk kriminalitet JanDaniel.Juniszewski@fno.no 975 77 270 23 28 44 25
Jøråndstad, Mari Administrasjon og HR Mari.Jorandstad@fno.no 23 28 42 77
Kreutzer, Idar Stab Idar.Kreutzer@fno.no
Kristiansen, Bente Prosessområde skadeforsikring Bente.Kristiansen@fno.no 413 12 425 23 28 44 10
Lange, Alexander Prosessområde arbeidsgiver alexander.lange@fno.no 957 33 289 23 28 43 02
Larsen, Oxana FNO Skadedrift Oxana.Larsen@fno.no 415 58 708 23 28 44 15
Lund, Else-Cathrine Økonomisk kriminalitet Else-Cathrine.Lund@fno.no 479 38 941 23 28 45 63
Lundgren, Erlend Betalingsformidling Erlend.Lundgren@fno.no 905 45 001 23 28 43 53
Madsen, Terje Administrasjon og HR Terje.Madsen@fno.no 23 28 42 83
Magnussen, Lene Administrasjon og HR Lene.Magnussen@fno.no 905 93 469 23 28 42 71
Meland, Tor Erik Administrasjon og HR tor.erik.meland@fno.no 997 04 943 23 28 42 84
Meldalen, Tone Prosessområde livsforsikring og pensjon Tone.Meldalen@fno.no 995 76 409 23 28 43 60
Moen, Marianne Arvei Finansjuridisk Marianne.Arvei.Moen@fno.no 975 74 349 23 28 42 15
Moseby, Harald Statistikk og analyse Harald.Moseby@fno.no 409 11 424 23 28 43 91
Mæhle, Rolf Kommunikasjon og samfunn rolf.mahle@fno.no 412 47 578 23 28 43 32
Mørk, Kari Statistikk og analyse Kari.Mork@fno.no 951 47 255 23 28 44 22
Mørk, Randi Statistikk og analyse Randi.Mork@fno.no 908 99 339 23 28 43 64
Nesvold, Runar Statistikk og analyse Runar.Nesvold@fno.no 920 46 946 23 28 43 88
Neverdal, Stine Kommunikasjon og samfunn Stine.Neverdal@fno.no 900 33 112 23 28 43 22
Nielsen, Jørgen Poolkontoret Jorgen.Nielsen@fno.no 920 20 382 23 28 44 45
Nordby, Jan Fredrik Statistikk og analyse JanFredrik.Nordby@fno.no 906 10 938 23 28 43 28
Nygård, Tone K. Administrasjon og HR tone.nygard@fno.no 957 33 321 23 28 42 82
Næss, Bjørn Ivar Administrasjon og HR bjorn.ivar.naess@fno.no 995 56 604 23 28 42 70
Olsen, Pål Gunnar Poolkontoret pal.olsen@fno.no 959 05 264 23 28 42 74
Oppedal, Anders FNO Skadedrift Anders.Oppedal@fno.no 950 86 769 23 28 44 39
Osland, Leif Stab Leif.Osland@fno.no 930 12 531 23 28 42 52
Prebensen, Inger Lise Prosessområde livsforsikring og pensjon Inger.Lise.Prebensen@fno.no 90 74 70 05 23 28 43 65
Prestårhus, Kjersti Prosessområde bank Kjersti.Prestarhus@fno.no 922 81 328 23 28 43 40
Prytz, Stefi Kierulf Prosessområde livsforsikring og pensjon Stefi.Kierulf.Prytz@fno.no 997 97 503 23 28 44 42
Røinesdal, Ove Prosessområde skadeforsikring Ove.Roinesdal@fno.no 413 01 366 23 28 42 51
Salehi G, Behzad Administrasjon og HR Behzad.Salehi@fno.no 907 92 677 23 28 42 88
Schjetlein, Agathe Kommunikasjon og samfunn Agathe.Schjetlein@fno.no 466 77 675 23 28 43 41
Soknes, Jostein FNO Skadedrift Jostein.Soknes@fno.no 906 93 938 23 28 44 34
Soldal, Marta D Stab marta.d.soldal@fno.no 975 48 067 23 28 42 20
Solum, Arne FNO Skadedrift Arne.Solum@fno.no 922 18 996 23 28 44 33
Stenseth, Roger TFF/YFF Roger.Stenseth@fno.no 926 30 924 22 04 86 08
Stokstad, Per Erik Samfunnsøkonomi og kapitalmarked per.erik.stokstad@fno.no 917 04 821 23 28 43 33
Trulserud, Geir Prosessområde skadeforsikring Geir.Trulserud@fno.no 932 11 052 23 28 44 20
Tvedt, Charlotte Finansjuridisk Charlotte.Tvedt@fno.no 934 96 502 23 28 44 47
Tørum, Espen Prosessområde livsforsikring og pensjon Espen.Torum@fno.no 900 60 683 23 28 44 31
Vale, Grunde Statistikk og analyse Grunde.Vale@fno.no 23 28 43 89
Vedel, Eline Betalingsformidling eline.vedel@fno.no 906 32 144 23 28 43 31
Westby, Tonje Kommunikasjon og samfunn tonje.westby@fno.no 992 93 087 23 28 43 24
Westgård, Wenche FNO Skadedrift Wenche.Westgard@fno.no 23 28 44 38
Wiberg, Torkil Samfunnsøkonomi og kapitalmarked Torkil.Wiberg@fno.no 928 33 331 23 28 43 80
Wien, Nina Poolkontoret Nina.Wien@fno.no 911 02 655 23 28 44 44
Wullum, Kirsti Prosessområde arbeidsgiver Kirsti.Wullum@fno.no 951 83 915 23 28 43 06
Ystenes, Anne Betalingsformidling Anne.Ystenes@fno.no 900 43 845 23 28 43 10
Åstvedt, Marit Sagen Kommunikasjon og samfunn marit.aastvedt@fno.no 909 46 871 23 28 43 13